2 450 ₴
Інвертор, перетворювач напруги з акумулятора ( гелевого або звичайного автомобільного ) в 220 в , і може живити всі прилади з робочим навіть напругою до 800 Вт ( 1600 Вт - піковим)
Модель - Pure Sine Wave Invertor 2200W чистий синус
пікова навантаження 1600 робоча 800W,
індикація вхідної напруги,
usb 3.1A
Корпус виготовлений з алюмінію, в задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Попереду розташовані розетка, кнопка увімк./викл і вихід USB з напругою 5В, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна підключати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. Інвертер має захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги та захист від перегріву.
Характеристики:
Вхідна напруга: 10-15В
Напруга: 220-240В
Номінальна потужність: 800Вт
Частота на виході: 50±2%
Форма вихідного сигналу – чиста синусоїда ККД 90%
Температура навколишнього середовища: -10...+5 9 10,3 В
Межа високої напруги 14,5-15,5 В
Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
Можна підключати до таких пристроїв як котел, холодильник, циркуляційні насоси, телевізор, освітлення. та ін Завдяки повному синусу котел працює тихо як від звичайної мережі (не гуде насос як від комп'ютерного безперебійника)
Перед відправкою інвертори тестуються
З усіх питань пишіть, дзвоніть
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FOP |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 90 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 1 кг |