

5 500 ₴
Пропонуємо Вашій увазі новий сканер для діагностики вантажних автомобілів Сканія - Scania VCI3. Scania VCI 3 - останнє покоління Автосканер Scania. Необхідний для діагностики вантажного транспорту SCANIA, автобусів SCANIA, суднових і промислових двигунів, інших транспортних засобів, які використовують двигуни SCANIA.
Scania VCI 3 - єдиний автосканер, повністю сумісний з новітньою технікою Scania, який також підтримує роботу зі старими лінійками: вантажними автомобілями (P, G, R, T- серій), автобусами SCANIA (K, N-серій), судновими і промисловими двигунами , іншими транспортними засобами з двигунами SCANIA, випущеними після 2004 року.
Даний сканер працює з усіма системами автомобіля Сканія. Крім робіт з діагностики систем, дозволяє також проводити коригування багатьох параметрів (якщо коригування дозволена виробником автомобілів).
Працює з автомобілями і двигунами, випущеними з 2004 р і по теперішній час.
Сканер VCI3 підключається до автомобілів через діагностичний роз'єм OBD2 і зчитує дані по CAN-шині. До ПК або ноутбука сканер підключається через USB інтерфейс або по бездротовому підключенню WI-FI.
Сканер VCI3 працює під управлінням програми SDP3 (SCANIA Diagnose & Programmer 3). Програмне забезпечення для сканера VCI3 сумісно з Windows 7 (32-bit або 64-bit).
Переваги сканера Scania VCI3:
Scania VCI 3 дає можливість виконувати весь спектр діагностичних операцій офіційного дилера Scania:
Комплект поставки:
Документація на Англійському і Російському мовами.
Гарантія
Гарантія на сканери VCI3 становить 6 місяців.
Відео по встановленню програми
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scania |
| Країна виробник | Китай |
| Читання і стирання кодів несправностей | Так |
| Відображення поточних параметрів системи | Так |
| Управління виконавчими механізмами | Так |
| Скидання сервісних інтервалів | Так |
| Адаптація | Так |
| Контроль олії | Так |
| Розблокування іммобілайзера | Так |
| Кодування блоків керування | Так |
| Перевірка ESP | Так |
| Ініціалізація кута повороту коліс | Так |
| Перевірка виконавчих механізмів | Так |
| Можливість підключення до комп'ютера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |