3 800 ₴
З цим потужним сканером пропонуємо найновіші програми:
1. Нова версія Autocom/Delphi 2017 R3 Final з активатором і відео зі встановлення!
2. Сама остання програма 2021 року Auto com 2020.23. Програма повністю з новим інтерфейсом, працює з автомобілями приблизно по 2020 рік! Активатор + відео у комплекті!
Вам пропонується автосканер:
Одноплатна версія 2021 року з опцією Bluetooth.
• Блок реле NEC, 4,5 (5) Volts
• Ver 2021 прошивки (Максимальна) Оновлювана.
• CAN фільтра EPCOS (см.фото)
• Супресор для вантажних авто.
• Стабілізрони на 30 вольтів.
• Жодних б/к компонентів, все нове з виробничої лінії!
• Тільки нове програмне забезпечення. (безкоштовне оновлення з сайту (посилання додається з приладом)
Це прилад одноплатний із блутуз-модулем!
Є в продажу набори кабелів 8 шт. для легкових і вантажних автомобілів — ціни уточнюйте
Діагностичний адаптер Delphi DS150E або Autocom CDP+ (потумання тільки в корпусі, плати однакові) має одноплатне виготовлення на оригінальній якісній зеленій платі (не плутати з дешевими двоплатниками, а також одноплатниками на синіх платах низької якості),
Прилад новий, якість збирання/пайки — ОТВІРНЕ (см. фото), немає залишків флюсу, є всі компоненти, використані нові оригінальні реле NEXЕМ (рівнювніше NEC-Tokin) — 5 вольтові замість попередніх NEC 3 вольтів, нові САN фільтра NEW VCI, якісні компоненти NXP.
-додані новітні автомобілі, як-от Skoda Octavia III, BMW F22;
-додані новітні автомобілі, як-от Citroen C1 (b4), Hyundai i10, Nissan Qushqai J11
-додані вітчизняні легкі автомобілі Ваз, Газ, УАЗ;
-Додані вітчизняні вантажні автомобілі МАЗ, КаМАЗ, ГАЗ;
-Додані корейські легкі вантажівки;
-додано безліч функцій для різних автомобілів, які раніше були наявні в програмі.
Перелік підтримуваних ЕБУ:
• Діагностика двигуна за протоколом OBD2.
• Діагностика двигуна за заводським протоколом.
• Діагностика електронних систем запалювання.
• Діагностика систем керування кліматом.
• Діагностика іммобілайзерів.
• Діагностика систем керування трансмісією.
• Діагностика систем ABS.
• Діагностика систем SRS Airbag.
• Діагностика приладової панелі та скидання сервісних інтервалів.
• Діагностика систем забезпечення комфорту.
• Діагностика систем кузовної електроніки.
Діагностичні можливості Delphi DS150E:
• Швидка автоматична ідентифікація під'єднаного автомобіля за допомогою спеціальної технології Autocom ISI (Intelligent
System Identification).
• Автоматичне опитування всіх систем та електронних блоків керування (ЕБУ) під'єднаного автомобіля за допомогою технології
Autocom ISS (Intelligent System Scan).
• Читання і видалення кодів несправностей (DTC).
• Скидання адаптацій.
• Показування параметрів реального часу (real-time data).
• Скидання сервісних інтервалів.
• Функції адаптації та програмування ЕБУ двигуна, іммобілайзерів, ключів.
• Регенерація й аналіз стану сажового фільтра для дизелів ЕВРО-5
До комплекту входить:
- адаптер Autocom CDP+ ( або Delphi NEW VCI) з роз'ємом OBDII + підсвітка роз'єму;
- USB-шнур;
- диск із найновішою програмою Autocom/ DELPHI 2017_R3 Final (Активатор у комплекті)
+ доступна сама нова версія Autocom 2020.23 + активатор + відеоінструкція з активації.
+ доступ до сайту зі складанням старих версій — Autocom 15.6 Cars, Autocom 15.6 Truck з активаторами + відео як встановити та під'єднати до авто
+ доступ на сайт — де продубльовані всі ці програми та інші — Opus 15.0, Motorscan Truck pro 15.8 ( вантажний прогограма), WOW 5.0.8 ( с докладною відеоінструкцією зі встановлення ) , WOW 4.15 (для вантажівок версія).
гарантія 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Китай |
| Читання і стирання кодів несправностей | Так |
| Відображення поточних параметрів системи | Так |
| Управління виконавчими механізмами | Так |
| Скидання сервісних інтервалів | Так |
| Адаптація | Так |
| Контроль олії | Ні |
| Розблокування іммобілайзера | Так |
| Кодування блоків керування | Так |
| Перевірка ESP | Так |
| Ініціалізація кута повороту коліс | Так |
| Перевірка виконавчих механізмів | Так |
| Можливість виходу на принтер | Так |
| Можливість підключення до комп'ютера | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |