



1 300 ₴
910 ₴
Піноутворювач подходит для BOSH AQT, Aquatak, Makita, Stanley, STIGA, Greenworks, MAc Allister, Black&Dacker, Skill, Patriot
Основною проблемою компактних мийок високого тиску є низькоякісна пінна насадка, що йде в комплекті. Це стосується як дешевих китайських пристроїв, так і найдорожчих моделей.
Пропонована пінна насадка відноситься до так званих в побуті "італійських" пінних насадок і дозволяє домогтися хорошого спінювання рідини, що подається через неї.
повністю латунний пінник з товстої пляшкою.
Є запасні пінні таблетки - по 80грн
відео роботи -
Характеристики:
1) Мікрометричний гвинтовий регулятор миючого засобу з манжетою EPDM 70 та стрижнем із нержавіючої сталі.
2) Система нанесення миючого засобу, із захистом із пластику, розподільником «качиною дзьобом» з нержавіючої сталі AISI 304, що дозволяє відкриття віяла розподілу від 0° до 40°.
3) «Таблетка» для створення піни, що складається з пресованих ниток з нержавіючої сталі AISI 304.
4) Бачок із поліаміду ємністю 1л із спеціального складного поліаміду, стійкого до деформацій.
5) Корпус із латуні.
6) Форсунка із нержавіючої сталі AISI 304.
7) Корпус форсунки із ПОМ.
8) З'єднання бачка з ПОМ, яка не пошкоджує різьблення на бачку.
Технічні параметри:
ВХІД - G 1/4" М
НОМІНАЛЬНИЙ ТИСК- 110- 160 бар
ПРОПУСКНА ЗДАТНІСТЬ - 20 л/хв
Є пінники під будь-мийки - перехідники вибирайте з фото, додаються
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність бака | 1 л |
| Вага | 0.6 кг |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Манометр | Ні |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 250 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Робочий тиск | 150 |
| Внутрішній діаметр | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пінопістолети |