Оригінальний діагностичний сканер нового покоління THINKSCAN PLUS S4.
Пристрій вироблено компанією THINKCAR – дочірнім підприємством компанії LAUNCH – одного зі світових лідерів у виробництві діагностичного обладнання для автомобілів. Для його роботи Вам не знадобиться додатково смартфон чи планшет.
Популярна версія з лінійки THINKSCAN PLUS в комплекті поставки 126 марок (5 блоків) + 3 безкоштовних сервісних функцій на вибір з 28 + оновлення назавжди. ECM (Двигун), ABS (система активної безпеки), SRS (Подушки безпеки), TCM (Трансмісія), BCM (блок кузова). Сканер до ЕБУ підключається за заводськими протоколами, тому будуть доступні такі важливі параметри як: корекції дизельних форсунок, наддув турбіни, інформація по фільтру сажі, значення пробігів з різних блоків і багато інших.
Оновлення по всіх марках безкоштовні та не обмежені за часом. Оновлюється програмне забезпечення через Wi-Fi. Однак для діагностики підключення до Інтернету не потрібне.
Можливості сканера можна розширити завдяки різноманітним сервісним функціям. Усього їх 28 шт. 3 шт. на вибір даються безкоштовно назавжди, кожну наступну сервісну функцію можна докупити будь-якої миті, вартість на 1 рік близько 29.95 $.
Перелік функцій: Steering Angle (SAS) Reset, Oil Light Reset, TPMS Reset, ABS Bleeding, Injector Coding, IMMO Service, DPF Regeneration, GEAR Reset, Electric Throttle Relearn (Throttle Matching), AdBlue Reset (CKP (Crank Position) Lear EGR Adaption), Tire Reset, AFS Headlamp Reset, Sunroof Initialization, Battery Reset (Battery Matching), Brake (EPB) Reset, Seat Calibration, Airbag Reset, A/F Reset, Gearbox (Transmission) Relearn Reset, Transport Mode, Windows Calibration , Language Change, ODO Reset, NOx Sensor Reset, Stop/Start Reset, Coolant Bleeding, Suspension Reset (SUS Reset).
Основні функції сканера:
Автономність та зручність використання
Безкоштовні необмежені за часом оновлення за марками та трьома сервісними функціями
Діагностика 5 основних блоків управління: ECM, ABS, SRS, TCM, BCM.
Можливість виконання 28 сервісних функцій (3 безкоштовні на ваш вибір)
Можливість зчитування пробігу з різних ЕБУ
Автоматичне зчитування VIN коду автомобіля
Формування звіту з діагностики автомобіля у форматі PDF для зручного обміну та друку
Можливість знімків та запису екрана
Підтримує різні мови (у тому числі російську).
Технічна підтримка компанії THINKCAR
Сканер сумісний з більшістю автомобілів із 1996 р. в. по сьогодні (126 марки).
Основні характеристики сканера:
Назва: THINKSCAN PLUS S4;
Тип підключення: автономний;
Марки автомобілів: мультимарочний;
Період безкоштовних оновлень – необмежено;
Операційна система: Android;
Підключення: WI-FI;
Екран: Діагональ IPS 5";
Вбудована пам'ять: 16 ГБ;
УВАГА! Купуючи прилад у нас, Ви отримуєте 100% оригінальний прилад із гарантією та унікальним серійним номером. Після активації продукту, товар поверненню та обміну підлягає лише у разі несправності!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | THINKCAR |
| Країна виробник | Китай |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Читання і стирання кодів несправностей | True |
| Відображення поточних параметрів системи | True |
| Управління виконавчими механізмами | False |
| Скидання сервісних інтервалів | True |
| Адаптація | True |
| Контроль олії | False |
| Розблокування імобілайзера | True |
| Кодування блоків керування | True |
| Перевірка ESP | True |
| Ініціалізація кута повороту коліс | True |
| Перевірка виконавчих механізмів | False |
| Можливість виходу на принтер | True |
| Можливість підключення до комп'ютера | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 0 мм |