від 2 400 ₴
Показати оптові ціниЦей потужний мультимарочний діагностичний сканер пропонуємо з найновішими програми:
1. Нова версія Autocom/Delphi 2017 R3 Final з активатором та відео по установці!
2. Сама остання програма 2021 Autocom 2020.23. Програма повністю з новим інтерфейсом, працює з автомобілями приблизно по 2020 рік! Активатор + відео у комплекті!
Пропонується діагностичний адаптер AutoCom CDP+ або Delphi DS150E (усередині плати однакові) у двопланій версії з блутуз модулем.
Відрізняється від дорожчої одноплатної версії - виконано на двох платах, внаслідок цього прилад такий дешевше у виготовленні та виконує всі функції одноплатного (у ньому тільки немає Кан-фільтрів, які є в одноплатних і служать тільки для коректної роботи з вантажівками).
Цей прилад найвищої якості:
- нова версія плати 3.0 і з 5 вольтовими червоними NEC релє (дивіться фото плати - вважається максимальною для 2 платних),
- Виготовлений на зелених платах - не плутати з дешевими двоплатниками на синіх платах низької якості.
- новий, якість паяння - ВІДМІННЕ (див. фото) - немає невідмитого флюсу, пайка машинна
- використані оригінальні реле NEC Японія (див. фото)
- у приладі є Bluetooth модуль
- Гарантія півроку!
Діагностичні можливості Delphi DS150E:
• Швидка автоматична ідентифікація підключеного автомобіля за допомогою спеціальної технології Autocom ISI (Intelligent
System Identification).
• Автоматичне опитування всіх систем та електронних блоків керування (ЕБУ) підключеного автомобіля за допомогою технології
Autocom ISS (Intelligent System Scan).
• Читання та видалення кодів несправностей (DTC).
• Скидання адаптацій.
• Відображення параметрів реального часу.
• Скидання сервісних інтервалів.
• Функції адаптації та програмування ЕБУ двигуна, іммобілайзерів, ключів.
• Регенерація та аналіз стану фільтра сажі для дизелів ЕВРО-5
Перелік підтримуваних ЕБУ:
• Діагностика двигуна за протоколом OBD2.
• Діагностика двигуна за заводськими протоколами.
• Діагностика електронних систем запалення.
• Діагностика систем керування кліматом.
• Діагностика іммобілайзерів.
• Діагностика систем керування трансмісією.
- Діагностика систем ABS.
- Діагностика систем SRS Airbag.
• Діагностика приладової панелі та скидання сервісних інтервалів.
• Діагностика систем забезпечення комфорту.
• Діагностика систем кузовної електроніки.
Є світлодіодне підсвічування OBD2 роз'єм для полегшення пошуку діагностичного роз'єму в темних і недоступних місцях.
В комплект входить:
- адаптер Autocom CDP+ (або Delphi NEW VCI) з роз'ємом OBDII + підсвічування роз'єму;
- USB шнур;
- диск із найновішою програмою Autocom / DELPHI 2017_R3 Final (активатор у комплекті)
+ Доступна найновіша версія Autocom 2020.23 + активатор + відеоінструкція з активації.
+ доступ до сайту зі складанням старих версій - Autocom 15.1 Cars, Autocom 15.1 Truck з активаторами + відео як встановити та підключити до авто
+ доступ на сайт - де продубльовані всі ці програми а також інші -Opus 15.0, Motorscan Truck pro 15.0 (вантажна прогрограма), WOW 5.0.8 (з докладною відеоінструкцією по установці), WOW 4.15 (для вантажівок версія).
Гарантія 6 місяців
Є додаткові комплекти кабелів до легкових авто - 8 шт - та комплект для вантажних автомобілів - ціни уточнюйте
Якщо виникнуть труднощі, допоможу в установці ПЗ. Є відео із встановлення ПЗ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Китай |
| Читання і стирання кодів несправностей | Так |
| Відображення поточних параметрів системи | Так |
| Управління виконавчими механізмами | Так |
| Скидання сервісних інтервалів | Так |
| Адаптація | Так |
| Контроль олії | Так |
| Розблокування іммобілайзера | Так |
| Кодування блоків керування | Так |
| Перевірка ESP | Так |
| Ініціалізація кута повороту коліс | Так |
| Перевірка виконавчих механізмів | Так |
| Можливість виходу на принтер | Так |
| Можливість підключення до комп'ютера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 50 мм |