4 800 ₴
3 800 ₴
З цим товаром товаром також замовляйте Автоматичний Ввід Резерву АВР ( перемикач який автоматично буде перемикати вашу мережу з основного живлення на інвертор і навпаки.
Реле Напруги- 590 грн ( корисне щоб інвертор стартував з відкладенням часу кілька секунд, також налащтовати можна щоб релє не перевантажило інвертор і відключало живлення , наприклад якщо ви включили випадково потужний фен)
Інвертор з чистою синосоїдою, перетворювач напруги з акумулятора ( гелевого або звичайного автомобільного ) в 220 в , і може живити всі прилади з робочим навіть до 1500 ват ( 3000 ват - піковим)
Модель - Invertor 3000W чистий синус
пікова навантаження 3000W робоча 1500W,
індикація вхідної напруги/навантаження/вихідної напруги
Дуже невелике споживання холостого ходу- всього 0,56 А !
Корпус виготовлений з алюмінію, в задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Попереду розташовані розетка, кнопка увімк./викл і вихід USB з напругою 5В, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна підключати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. Інвертер має захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги та захист від перегріву. Характеристики:
Вхідна напруга: 10-15В
Напруга: 220-240В
Номінальна потужність: 1500Вт
Частота на виході: 50±2%
Форма вихідного сигналу – чиста синусоїда ККД 90%
Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
Можна підключати до таких пристроїв як котел, холодильник, циркуляційні насоси, телевізор, освітлення. та ін Завдяки повному синусу котел працює тихо як від звичайної мережі (не гуде насос як від комп'ютерного безперебійника)
Перед відправкою інвертори тестуються
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | FOP |
| Частота | 50 GHz |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| ККД, не менше | 90 % |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 15в |
| Номінальна вихідна напруга | 220 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 3500 Вт |
| Цвет светодиода | Зелений |
| Захист від короткого замикання | True |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | True |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Захист від перевантажень | True |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Захист від перегрівання | True |
| Номінальна потужність | 1500 кВт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | True |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 1 кг |