2 150 ₴
Інвертор, перетворювач напруги з акумулятора ( гелевого або звичайного автомобільного ) в 220 в , і може живити всі прилади з робочим навіть до 800 ват ( 1600 ват - піковим)
Модель - Foval Pure Sine Wave Invertor 1600W чистий синус
пікова навантаження 1600W робоча 800W,
індикація вхідної напруги,
usb 3.1A
Корпус виготовлений з алюмінію, в задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Попереду розташовані розетка, кнопка увімк./викл і вихід USB з напругою 5В, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна підключати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. Інвертер має захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги та захист від перегріву. Характеристики: Вхідна напруга: 10-15В Напруга: 220-240В Номінальна потужність: 1500Вт Частота на виході: 50±2% Форма вихідного сигналу – ступінчаста апроксимація синусоїдів ККД 90% Температура навколишнього середовища: -10...+5 9 10,3 В Межа високої напруги 14,5-15,5 В Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
Можна підключати до таких пристроїв як котел, холодильник, циркуляційні насоси, телевізор, освітлення. та ін Завдяки повному синусу котел працює тихо як від звичайної мережі (не гуде насос як від комп'ютерного безперебійника)
Перед відправкою інвертори тестуються
З усіх питань пишіть, дзвоніть
Роблю пересилку новою поштою, укрупненою або олх доставкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FOP |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від короткого замикання | True |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Номінальна потужність | 800 кВт |
| ККД, не менш ніж | 90 % |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Цвет светодиода | Зелений |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | True |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Захист від перевантажень | True |
| Захист від перегрівання | True |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Сонячна батарея | True |
| Стан | Нове |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 1 кг |