ThinkScan Plus S7 оригінальний діагностичний автосканер нового покоління. Максимальна версія з лінійки Plus S в комплекті поставки 126 марок (7 блоків) + 5 безкоштовних сервісних функцій на вибір з 28 + оновлення назавжди. За марками у вас буде можливість читати, видаляти коди несправностей та переглядати параметри по 7-ми основним блокам управління - ECM (Двигун), ABS (система активної безпеки), SRS (Подушки безпеки), TCM (Трансмісія), BCM (блок кузова) , AC (Система кондиціювання), IC (Панелі приладів). Сканер до ЕБУ підключається за заводськими протоколами, тому будуть доступні такі важливі параметри як: корекції дизельних форсунок, наддув турбіни, інформація по фільтру сажі, значення пробігів з різних блоків і багато інших.
THINKSCAN PLUS S7 є старшим братом популярної версії THINKSCAN PLUS S4.
Оновлення по всіх марках безкоштовні та не обмежені за часом. Оновлюється програмне забезпечення через Wi-Fi. Однак для діагностики підключення до Інтернету не потрібне.
Можливості сканера можна розширити завдяки різноманітним сервісним функціям. Усього їх 28 шт. 5 штук. на вибір даються безкоштовно назавжди, кожну наступну сервісну функцію можна докупити будь-якої миті, вартість на 1 рік близько 29.95 $.
Перелік функцій: Steering Angle (SAS) Reset, Oil Light Reset, TPMS Reset, ABS Bleeding, Injector Coding, IMMO Service, DPF Regeneration, GEAR Reset, Electric Throttle Relearn (Throttle Matching), AdBlue Reset (CKP (Crank Position) Lear EGR Adaption), Tire Reset, AFS Headlamp Reset, Sunroof Initialization, Battery Reset (Battery Matching), Brake (EPB) Reset, Seat Calibration, Airbag Reset, A/F Reset, Gearbox (Transmission) Relearn Reset, Transport Mode, Windows Calibration , Language Change, ODO Reset, NOx Sensor Reset, Stop/Start Reset, Coolant Bleeding, Suspension Reset (SUS Reset).
Основні функції сканера:
Автономність та зручність використання
Безкоштовні необмежені за часом оновлення за марками та 5 сервісними функціями
Діагностика 7 основних блоків управління: ECM, ABS, SRS, TCM, BCM, AC, IC.
Можливість виконання 28 сервісних функцій (5 безкоштовних на ваш вибір)
Можливість зчитування пробігу з різних ЕБУ
Автоматичне зчитування VIN коду автомобіля
Формування звіту з діагностики автомобіля у форматі PDF для зручного обміну та друку
Можливість знімків та запису екрана
Підтримує різні мови (у тому числі російську).
Технічна підтримка компанії Thinkcar
Сканер сумісний з більшістю автомобілів із 1996 р.в. по сьогодні (126 марки).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | THINKCAR |
| Країна виробник | Китай |
| Читання і стирання кодів несправностей | Так |
| Відображення поточних параметрів системи | Так |
| Управління виконавчими механізмами | Ні |
| Скидання сервісних інтервалів | Так |
| Адаптація | Так |
| Контроль олії | Ні |
| Розблокування іммобілайзера | Так |
| Кодування блоків керування | Так |
| Перевірка ESP | Так |
| Ініціалізація кута повороту коліс | Так |
| Перевірка виконавчих механізмів | Ні |
| Можливість виходу на принтер | Так |
| Можливість підключення до комп'ютера | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 500 мм |